Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dzisiejszych czasach reklama outdoorowa cieszy się dużą popularnością, która nadal ma tendencję wzrostową. Z takiej formy dotarcia do szerokiego grona odbiorców może tak naprawdę skorzystać każdy, nie ma tutaj znaczenia czy jest sto osoba prywatna, czy też prowadzi ona mikro przedsiębiorstwo, bądź międzynarodową firmę. Liczy się, by osiągnąć założony cel, a kampania OOH bez wątpienia przyniesie oczekiwany rezultat.W dzisiejszych czasach reklama outdoorowa cieszy się dużą popularnością, która nadal ma tendencję wzrostową. Z takiej formy dotarcia do szerokiego grona odbiorców może tak naprawdę skorzystać każdy, nie ma tutaj znaczenia czy jest sto osoba prywatna, czy też prowadzi ona mikro przedsiębiorstwo, bądź międzynarodową firmę. Liczy się, by osiągnąć założony cel, a kampania OOH bez wątpienia przyniesie oczekiwany rezultat.   

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W obecnych czasach pozyskanie nowych klientów wcale nie jest prostą sprawą, gdyż na rynku w każdej branży panuje duża konkurencja. Licząc na zwiększenie zysków firmy, warto zainwestować w dobrą reklamę, a nie tylko w rozdawanie ulotek papierowych, które i tak zawsze trafiają do kosza, nim zostaną przeczytane. Strzałem w dziesiątkę okaże się reklama wielkoformatowa, którą można umieścić w dowolnym miejscu. Obok gigantycznego nośnika na pewno nikt nie przejdzie obojętnie.

Previous Next

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dobra reklama to skuteczna reklama. Bez wątpienia stwierdzenie to jest jak najbardziej trafne. W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji wybór jest ogromny: bilbordy, ulotki reklamowe, reklama on-line, plakaty, a także… mobilne przyczepy reklamowe. Która opcja jest najkorzystniejsza dla przeciętnego przedsiębiorcy, niezależnie od branży? Przyjrzyjmy się z bliska tej ostatniej – mobilnym przyczepom reklamowym.

Previous Next

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Niewiele przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z faktu, iżestetyczna witryna ma znaczący wpływ na wzrost potencjalnej liczby klientów. Wielu biznesmenów uważa, że reklamy zewnętrzne czy też wewnętrzne montowane na witrynie sklepów czy lokali usługowych wyglądają „tandetnie”. Nic bardziej mylnego! Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zagospodarowanie powierzchni reklamowej – w tym wypadku szyb naszego lokalu. Z licznych ankiet i wywiadów wynika, że konsumenci znacznie chętniej skorzystają z usług firmy, która dba o wygląd swojego miejsca pracy również w zakresie estetyki witryn. Zjawisko to jest szczególnie widoczne wśród kobiet. Przedstawicielki płci pięknej są niezwykle podatne na perswazje zawarte na reklamach zewnętrznych, umieszczonych w witrynie lokali usługowych – widząc interesujące je „słowa – klucze” natychmiast zajrzą do środka. Podobnie zresztą działają sami mężczyźni. W XXI wieku słowa: „promocja”, „tanio”, „wyprzedaż” etc. działają na potencjalnego klienta jak „płachta na byka”.wynajem przyczep reklamowych, mobilne przyczepy reklamowe, tanie wydruki Poznań, wynajme billboardów Poznań, przyczepy reklamowe Września, przyczepy reklamowe Słupca, przyczepy reklamowe Konin, reklama mobilna wielkopolska, przyciemnianie witryn Poznań, agencja reklamowa Poznań, reklama Piątkowo, folia OWV Poznan, folia mrożona Poznan, gazetka Naramowice Poznań